Świetna wizażystka. Miałam robiony makijaż ślubny. Wizażystka profesjonalnie mi doradziła w jakich barwach będzie mi najlepiej i jaki makijaż będzie pasował do sukienki i dodatków. Makijaż wyszedł super, był bardzo trwały. Polecam wizażystkę Megibalu bo na prawdę byłam bardzo zadowalona z jej usługi.
Basia Warszawa


Chciałabym polecić usługii Pani Magdaleny ponieważ zrobiła mi piękny makijaż wieczorowy który był naprawdę dobrany do mojego typu urody i utrzymał się w upalny wieczór naprawdę długo. Przy tym bardzo miła rozmowa. Polecam.      
Ewuś Józefów


Piękny makijaż ślubny wykonała mi Pani Magda, bardzo dokładna, nie wypuści bez idealnego makijażu, po luiczbie komplementów wie że nie tylko mi się podobał.
Aneta Warszawa.


Bardzo dokładna wizażystka, poznaje klienta poprzez rozmowę dzieki czemu wyszłam z dopasowanym makijażem do mojej osobowości - wykształcenie psychologiczne na pewno Pani Madzi  w tym pomaga. Polecam!
Jola Otwock  


Polecam usługi Megibalu świetnie uczy makijażu i dobiera do typu urody. Wcześniej nie miałam pojęcia jak dobrać swój makijaż i malowałam się na wyczucie, wizażystka dokonała analizy kolorystycznej i okazało się że kolorami których używałam podkreślałam cienie pod oczami, wizażystka dobrała do mojego typu urody paletę kolorystyczną i pokazała jak powinnam się malować, potem sama wykonałam makijaż pod okie Pani Magdy,   Edyta Warszawa


Bardzo dokładna wizażystka, zaangażowana i komunikatywna. Makijaż podczas sesji utrzymał sie bez poprawek a nawet do późnego wieczora, jedynie dodałam błyszczyk.
Polecam  Małgosia Warszawa


Piękny makijaż. Pani Magda malowała mnie do sesji Ślubnej. Doskonałe dobranie kolorów i trwałość. Przy malowaniu wizażystka udzielała mi porad jak mogę sie malować. Polecam.


Polecam do współpracy przy sesjach, bardzo komunikatywna i zaangażowana wizażystka.
Fotograf Michał Warszawa


Świetna wizażystka, która profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Angażuje się, doradza, zależy jej by efekt końcowy był jak najlepszy. Dodatkowo Magda jest bardzo sympatyczną osobą, która gwarantuje miłą atmosferę podczas przygotowań do sesji. Profesjonalna w tym co robi, kreatywna i sympatyczna. Praca z nią, to prawdziwa przyjemność. Z czystym sumieniem POLECAM!
Patrycja Warszawa


Czułam się jak gwiazda! Wszystkim Paniom serdecznie polecam. Profesjonalnie i bez rozczarowań. Z pewnością przy najbliższej okazji powrócę. Bardzo Dziękuję, byłam bardzo zadowolona.
Weronika Warszawa

Sprawdziłam i naprawdę polecam. Bardzo dobra wizażystka w Warszawie. Bardzo dokładna, miła i bardzo serdeczna. Makijaż wykonuje bardzo starannie. Udziela trafnych porad. Można przy makijażu zrelaksować si,ę szczególnie przy masażu przy nakładaniu produktów pielęgnacyjnych. Wizażystka malowała mnie do ślubu i byłam bardzo zestresowana ale Pani Magda stworzyła miłą atmosferę i naprawdę mogłam się zrelaksować. Makijaż był dobrze dobrany i bardzo trwały. Polecam.
Iwona Otwock

Pani Magda malowała mnie na wesele znajomych, dodam, że nie było łatwo bo jestem dojrzałą osobą ale efekt był zaskakujący. Makijaż był naturalny ale wyraźny a przy tym odmładzający. Wiele osób mówiło mi że wyglądałam dużo młodziej nawet o kilka lat. Jestem zachwycona usługami Pani Magdy. Makijaż był bardzo trwały. Polecam.
Monika Warszawa


W naszym Ośrodku gościliśmy wizażystkę i stylistkę Panią Magdalenę, która przeprowadziła warsztaty dla dziesięciu kobiet. Pani Magda dała się poznać jako osoba bardzo profesjonalna, dla której nie ma rzeczy nie możliwych. Spotkanie było niczym strzał w dziesiątkę. Nasze Mieszkanki wzbogaciły swoją wiedzę i posiadły nowe doświadczenia z zakresu wizażu, poznały najnowsze trendy w makijażu oraz dowiedziały się jaki ogromny wpływ na jakość naszego wyglądu mają kolory. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Każda z uczestniczek mogła na własnej skórze poczuć zbawienną moc pędzla, a następnie zachwycać się dokładnością wykonana. :)
Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Magdaleną. Dzięki swej otwartości i komunikatywności potrafi dopasować makijaż do typu osobowości, co naszym zdaniem jest bardzo ważne. Ponadto z jej twarzy nie znika uśmiech, a ludzie z takim zapasem energii i radości to złoto.
Ośrodek dla Ofiar Przemocy w Rodzinie DOM,
30.06.2014r.

Korzystałam z usług Megibalu przy okazji mojego ślubu. Byłam bardzo zadowolona. Makijaż ślubny był śliczny, Pani Magda super sympatyczna, delikatnie malowała pędzelkami co sprzyjało zrelaksowaniu się w tak stresującym dniu. Makijaż bardzo trwały. Dziękuję serdecznie Pani Magdo, że przyczyniła się Pani do tego że ten ważny dzień był jeszcze piękniejszy również dzięki Pani. Polecam zdecydowanie, sama będę jeszcze korzystała z usług Megibalu.
Marzena Warszawa

Wizaż Warszawa